◊ SPORT rok szkolny 2013/2014  

 
 
 
 
Turniej piłki siatkowej S.o.s i MKS San Pajda
 
:: zdjęcia ::
 
 
Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2013/2014
 
 1.
  I i II miejsce w eliminacjach do finału makroregionu turnieju „Orlik Volleyami 2013 w kategorii chłopców (klasa VI - rocznik 2001)
 Reprezentacja szkoły: I zespół: Kacper Chmura, Paweł Greń, Kamil Wlazło, Gabriel Kurecki, Piotr Greń, Jakub Czachur - II miejsce.
 II zespół Błażej Stokłosa, Marcelin Tutka, Mateusz Ryska, Jakub Kasieczka, Hubert Urbańczyk, Aleksander Inglot – I miejsce.
 Uzyskali za I miejsce 15 punktów, II miejsce po 14 punktów w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły.
 
 2.
  Udział uczniów w Indywidualnych biegach przełajowych zorganizowanego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2013/2014.
 W kategorii chłopców: Kamil Wlazło, Kacper Benc, Kacper Chmura, Kornel Golisz.
 Uzyskali za udział po 5 punktów w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły.
 III miejsce Krzysztof Zięba - uzyskał za III miejsce 8 punktów w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły.
 W kategorii dziewcząt: Barbara Krupa , Natalia Zamorska - uzyskały za udział po 5 punktów w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły.
 
 3.
  Udział uczniów w powiatowych Indywidualnych biegach przełajowych zorganizowanego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2013/2014.
 I miejsce - Zuzanna Kopciuch kl V b.
 XII miejsce - Krzysztof Zięba kl VI d - uzyskał 10 punktów w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły.
 
 4.
  Udział uczniów w wojewódzkich Indywidualnych biegach przełajowych zorganizowanego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2013/2014.
 XX miejsce - Zuzanna Kopciuch kl V b.
 
 5.
  Udział w I turnieju minisiatkówki dziewcząt zorganizowanym pod patronatem S.O.S i MKS San Pajda w ramach projektu popularyzacji piłki
 siatkowej  - SAN –Pajda Mini Volleyball 2013/2014.
 Cużytek Katarzyna, Stokłosa Jagoda, Kupczakiewicz Oliwia, Krupa Barbara, Legeny Kamila, Bukowy Oliwia, Jeżowska Patrycja, Brzezińska 
 Wiktoria, Zyzańska Kornelia, Kądziołka Sylwia, Pajda Gabriela, Kiczek Karolina, Zamorska Natalia, Petry Justyna ,Wydrzyńska Aleksandra.
 Uzyskały za udział po 5 punktów w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły.
 
 6.
  Zajęcie I miejsca w zawodach Minipiłki ręcznej (kategoria chłopców) zorganizowanego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2013/2014.  
 Reprezentacja szkoły: Stokłosa Błażej, Marcelin Tutka, Chmura Kacper, Greń Paweł, Benc Kacper, Wlazło Kamil, Ryska Mateusz, Jakub Piś,
 klasa V: Łoboziewicz Wojciech, Droński Maciej. Uzyskali za I miejsce po 10 punktów w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły.
 
 7.
 Udział w II turnieju minisiatkówki dziewcząt zorganizowanym pod patronatem S.O.S i MKS San Pajda w ramach projektu popularyzacji 
 piłki siatkowej "SAN –Pajda Mini Volleyball" 2013/2014.
 Cużytek Katarzyna, Stokłosa Jagoda, Kupczakiewicz Oliwia, Krupa Barbara - III miejsce 8 pkt w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły.
 Legeny Kamila, Jeżowska Patrycja, Brzezińska Wiktoria, Wydrzyńska Aleksandra - V miejsce, Zyzańska Kornelia, Kądziołka Sylwia, Pajda 
 Gabriela, Kiczek Karolina - VI miejsce.
 Uzyskały za udział po 5 punktów w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły.
 
8.

Zajęcie VI miejsca w zawodach Minipiłki ręcznej ( kategoria dziewcząt)  zorganizowanego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2013/2014. Reprezentacja szkoły: Cużytek Katarzyna, Kupczakiewicz Oliwia, Krupa Barbara, Kądziołka Sylwia, Zamorska Natalia, Petry Justyna Wydrzyńska Aleksandra, Segiet Zuzanna klasa V : Murawska Monika, Kopciuch Zuzanna

Uzyskały za udział   po 5 punktów w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły.

 
 9.

Zajęcie  II miejsca w zawodach Minipiłki ręcznej

( kategoria chłopców) w  Powiatowych  Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2013/2014.

Reprezentacja szkoły: Stokłosa Błażej, Marceli Tutka, Chmura Kacper, Greń Paweł, Benc Kacper, Wlazło Kamil, Ryska Mateusz, Jakub Piś,               klasa V :Łoboziewicz Wojciech, Droński Maciej.                                      

Uzyskali za II m po 14 punktów w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły

 
10.

.Udział w III  turnieju minisiatkówki dziewcząt zorganizowanym pod patronatem S.O.S i MKS San Pajda w ramach projektu popularyzacji piłki siatkowej „SAN –Pajda Mini Volleyball 2013/2014.

Cużytek Katarzyna, Stokłosa Jagoda, Kupczakiewicz Oliwia, Krupa Barbara, Legena Kamila, , Jeżowska Patrycja, Brzezińska Wiktoria, Wydrzyńska Aleksandra, Zyzańska Kornelia, Kądziołka Sylwia, Pajda Gabriela, Kiczek Karolina, Petry Justyna, Bukowy Oliwia.

Uzyskały za udział   po 5 punktów w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły.

 
11.

Udział reprezentacji szkoły w zawodach międzyszkolnych DWA OGNIE –  VI miejsce. Reprezentacja szkoły: Krupa Barbara, Cużyte Katarzyna, Kupczakiewicz Oliwia,  Stokłosa Błażej, Ryska Mateusz, Chmura Kacper, Tutka Marceli,klasy V Justyna Kasprzak, Monika Murawska, Foryś Martyna, Maciej Droński, Wojciech Łoboziewicz, Szkolnik Aleksander .

 Uzyskali po 5 punktów w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły

 
12.

Zajęcie II miejsca w zawodach Minipiłki koszykowej ( kategoria chłopców)  zorganizowanego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2013/2014. Reprezentacja szkoły: Stokłosa Błażej, Chmura Kacper, Greń Paweł, Wlazło Kamil, Ryska Mateusz, Kurecki Gabriel, Tutka Marcelin, Golisz Kornel, Jabłecki Patryk,  Hardulak Jakub, Wolański Mateusz, klasa V :Łoboziewicz Wojciech, Droński Maciej.                                    

 Uzyskali za II m po 9  punktów w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły          

II semestr

 
13.

Zajęcie II miejsca w zawodach Minipiłki koszykowej ( kategoria dziewcząt)  zorganizowanego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2013/2014. Reprezentacja szkoły: Krupa Barbara, Cużyte Katarzyna, Kupczakiewicz Oliwia, Zamorska Natalia, Petry Justyna, Legena Kamila, Gil Patrycja, Myszkowska Majka, Bukowy Oliwia, Brzezińska Wiktoria ,Lipiec Wiktoria

Foryś Martyna-kl.V

Uzyskały za II m po 9  punktów w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły          

 
14.

Zajęcie III miejsca w zawodach  Tenisa stołowego ( kategoria chłopców)  zorganizowanego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2013/2014. Reprezentacja szkoły: Stokłosa Błażej, Ryska Mateusz, Wolański Mateusz.

Uzyskali  za III   miejsce po  8 punktów w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły

 
15.

Udział reprezentacji szkoły w zawodach w pływaniu 2013/2014 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  Klasy  VI

sztafeta stylem dowolnym  I miejsce ( w kategorii chłopców)

Reprezentacja szkoły:  Chomiczewski Michał Zięba Krzysztof ,Stokłosa Błażej, Markowski Jakub, Chmura Kacper, Żygadło Mateusz-klV

Czas:

Uzyskali za I m po 10 punktów w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły

sztafeta stylem dowolnym III miejsce ( w kategorii dziewcząt)

Reprezentacja szkoły: Kiczek Karolina, klV: Kopciuch Zuzanna , Kowalczyk Martyna , Kamińska Natalia, kl IV; Borowiec Martyna,kl. III Zięba Karolina

 czas : 2,03,19

Uzyskały za III m po 8 punktów w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły

Indywidualne zawody w pływaniu:

 

Styl klasyczny:

chłopców:   Zięba Krzysztof          czas 40,00 I miejsce

                   Ryska Mateusz                              III miejsce

                  

                                     

Styl grzbietowy:    chłopców: Markowski Jakub  czas 48,19 II miejsce

            

Kategoria OPEN 100 zmiennym

 Kiczek Karolina  II miejsce

Uzyskali za udział w zawodach w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły dodatkowe punkty za I m – 5 pkt , II m -4 pkt , III m – 3 pkt.

 
16.

Udział reprezentacji szkoły w zawodach międzyszkolnych piłki nożnej  o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 - zajęcie I miejsca

Reprezentacja szkoły: - Błażej Stokłosa, Tutka Marceli, Wolański Mateusz, Benc Kacper, klasy V:Droński Maciej, Pilch Oliwier, Łoboziewicz Wojciech , kl. IV Wiśniewski Jakub

Uzyskali za I m po 10 punktów w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły

 
17.

Zajęcie  II miejsca w zawodach Minipiłki siatkowej

( kategoria chłopców)  zorganizowanego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2013/2014.

Reprezentacja szkoły: Kacper Chmura, Paweł Greń, Kamil Wlazło, Błażej Stokłosa, Tutka Marceli, Benc Kacper, Piotr Greń, Kasieczka Jakub, Gabriel Kurecki,  Jakub Czachur.

Uzyskali za II m po 9 punktów w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły.

 
18.

Udział dziewcząt w indywidualnych zawodach gimnastycznych zorganizowanego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2013/2014.

Reprezentacja szkoły: Katarzyna Cużytek I miejsce, Jagoda Stokłosa II miejsce, Mikłasz Aleksandra III miejsce, Petry Justyna.

Uzyskały za udział w zawodach po 5 punktów w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły i dodatkowe punkty za I m – 5 pkt , II m -4 pkt , III m – 3 pkt.

19.

 Zajęcie I miejsca w wieloboju gimnastycznym dziewcząt zorganizowanym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2013/2014.

Reprezentacja szkoły: Katarzyna Cużytek ,Jagoda Stokłosa ,Mikłasz Aleksandra Petry Justyna.

Uzyskały za I m po 10 punktów w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły

 
20.

Zajęcie  II miejsca w zawodach Minipiłki siatkowej ( kategoria dziewcząt)  zorganizowanego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2013/2014.

Reprezentacja szkoły: Cużytek Katarzyna, Stokłosa Jagoda, Kupczakiewicz Oliwia, Krupa Barbara, Jeżowska Patrycja, Brzezińska Wiktoria, Mikłasz Aleksandra, Kądziołka Sylwia, Pajda Gabriela, Petry Justyna, Bukowy Oliwia, Inga Poczaj

Uzyskały za II m po 9 punktów w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły

 
21.

Zajęcie III miejsca w finale wojewódzkim w drużynowym wieloboju gimnastycznym  dziewcząt zorganizowanym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2013/2014.

Reprezentacja szkoły: Katarzyna Cużytek ,Jagoda Stokłosa ,Mikłasz Aleksandra Petry Justyna.

Uzyskały za III m w finale wojewódzkim po 23 punktów w rankingu na Najlepszego Sportowca Szkoły.

Dodatkowo przyznano 25 punktów  Katarzynie  Cużytek :

Im w  indywidualnym wieloboju gimnastycznym i I m w skoku przez kozła - finale wojewódzkim  IMS 2013/2014.

 
 
 
 
 
Punktacja i miejsce reprezentanta szkoły w zmaganiach o tytuł najlepszego sportowca szkoły
rok szkolny 2013/2014
 
         
W KATEGORII DZIEWCZĄT
         
1. Cużytek Katarzyna klasa VI d 114pkt  
2. Petry Justyna klasa VI c 71 pkt  
3. Stokłosa Jagoda klasa VI c 68 pkt
4. Barbara Krupa klasa VI a 51 pkt  
5. Mikłasz Aleksandra klasa VI c 50 pkt  
6. Kupczakiewicz Oliwia klasa VI c 46 pkt  
7. Brzezińska Wiktoria klasa VI a 33 pkt  
8. Kądziołka Sylwia klasa VI d 29 pkt  
9. Bukowy Oliwia klasa VI c 28 pkt  
10. Kiczek Karolina klasa VI d 27 pkt  
11. Legeny Kamila klasa VI d 24 pkt  
12. Jeżowska Patrycja klasa VI a 24 pkt
13.  Pajda Gabriela klasa VI d 24 pkt  
14. Natalia Zamorska klasa VI a 24 pkt  
15. Wydrzyńska Aleksandra klasa VI a 20 pkt  
16. Zyzańska Kornelia klasa VI a 15 pkt  
17. Lipiec Wiktoria klasa VI b 9 pkt  
18. Gil Patrycja klasa VI a 9 pkt  
19. Myszkowska Maja klasa VI c 9 pkt  
20. Poczaj Inga klasa VI c 9 pkt  
21. Segiet Zuzanna klasa VI d 5 pkt  
         
W KATEGORII CHŁOPCÓW
         
1. Błażej Stokłosa klasa VI c 90 pkt  
2. Kacper Chmura klasa VI a 76 pkt  
3. Marcel Tutka klasa VI c 72 pkt  
4. Mateusz Ryska klasa VI c 64 pkt  
5. Kamil Wlazło klasa VI b 61 pkt  
6. Paweł Greń klasa VI a 56 pkt  
7. Kacper Benc klasa VI a 48 pkt
8.  Krzysztof Zięba klasa VI a 33 pkt
9. Gabriel Kurecki klasa VI a 32 pkt  
10. Mateusz Wolański klasa VI d 27 pkt  
11. Jakub Piś klasa VI c 24 pkt  
12. Jakub Kasieczka klasa VI c 24 pkt  
13. Piotr Greń klasa VI a 23 pkt  
14. Jakub Czachur klasa VI a 23 pkt  
15. Hubert Urbańczyk klasa VI a 15 pkt  
16. Aleksander Inglot klasa VI b 15 pkt  
17 Kornel Golisz klasa VI a 14 pkt  
18. Markowski Jakub Klasa VI 14 pkt  
19. Patryk Jabłecki klasa VI 9 pkt  
20. Jakub Hardulak klasa VI d 9 pkt  
         
 
© sp4j - 2014r